Yhteystiedot

Etelä-Elimäen Vesiosuuskunta

puhelin 0400 720 140.

Y-tunnus: 1832047-5
 

Laskutus ja
Taloushallinto puh: 057788800

sähköposti: elimaki@elki.fi


Vikailmoitus puh: 044 2161866

gallery/img_0037

Tietoa meistä

EEV on osuuskunta , joka laajan perusteellisen suunnittelun jälkeen käynnisti yhteiskuntavastuullisen vesiosuuskuntatoiminnan Kymenlaaksossa 2002. Palvelut perustuvat parhaaseen tekniikkaan, hygieeniseen verkkoon ja jatkuvaan seurantaan ja ylläpitoon. Toimimme tiiviissä yhteistyössä laadukkaiden kumppanien kanssa.
 

Toimihenkilöt

 

Osuuskunnan hallitus:

Laskutus ja mittarilukemat

 

Laskutuksemme hoidetaan Elimäen Kiinteistökeskus Oy:ssä/Anne Nurmela 
puh: 057788800 sähköposti: anne.nurmela@elki.fi

Ilmoita mittarilukema ja mahdolliset yhteystietojesi muutokset suoraan hänelle sähköpostilla: elimaki@elki.fi, tai kirjeellä osoitteeseen: Elimeän Kiinteistökeskus Oy, Vanhamaantie 12, 47200 Elimäki

Ilkka Tirkkonen pj

0400222727

ilkka.tirkkonen@pp3.inet.fi

Matti Vironen

0400751299

matti.vironen@rofedo.fi

Juha Sipilä

0505835039

juha.sipila@pp4.inet.fi

Markku Uosukainen

0400235969

muosukka@gmail.com

Eija Rosila

0503377601

eija.rosila@hotmail.com

Tarja Tahko

0505229364

tarja.tahko@gmail.com

Pekka Leino

0503053345

pekka.leino@gmail.com